LSB31001X
LSB31001X
Šifra odabrane dimenzije: LSB31001X
Kružna pila HW Freud - Promjer: 310 mm - Širina reza: 4,4 mm - Debljina tijela: 3,2 mm - Provrt: 60 mm - Broj zubi: Z72 - Geometrija zuba: TCG