LI25M31KC3
LI25M31KC3
Šifra odabrane dimenzije: LI25M31KC3
Predrezač HW Freud - Promjer: 150 mm - Širina reza: 3,1-4,3 mm - Debljina tijela: 2,2 mm - Provrt: 30 mm - Broj zubi: Z36 - Geometrija zuba: KON
Alternativni opis
  • Za predrezivanje oplemenjenog sloja na ivernim i MDF pločama - suupotreba s glavnom pilom.
  • Predrezači LI25M koriste se na strojevima za razrez i formatnim pilama.
  • Konično brušenje zubi.
  • 1 mm podizanja predrezača povećava širinu reza za 0,25 mm.